Próbował targnąć się na życie. Policjanci uratowali wiszącego mężczyznę

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

We wtorek wieczorem policjanci uratowali życie 48-latkowi, który próbował targnąć się na swoje życie. Policjanci w ostatnim momencie udzielili pomocy mężczyźnie.

We wtorek kilka minut przed godz. 21 dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie z treści, którego wynikało, że mieszaniec gminy Czemierniki chce popełnić samobójstwo. Zaraz na miejscu byli już policjanci.

Mężczyzny nie było w domu, mundurowi rozpoczęli poszukiwania na terenie posesji. W pierwszej kolejności weszli do budynku gospodarczego, którego drzwi były uchylone. Tam, na stropie zauważyli wiszącego człowieka.

Sierż. szt. Mariusz Semeniuk i st. post. Piotr Matejko natychmiast odcięli mężczyznę i udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej. Dyżurny jednostki wezwał straż pożarną, aby przy pomocy strażaków i specjalistycznego sprzętu bezpiecznie sprowadzić 42-latka na ziemię.

Mężczyzna trafił do szpitala. Nad jego bezpieczeństwem czuwają teraz lekarze. Niewątpliwie, gdyby nie właściwa i szybka reakcja dyżurnego oraz błyskawiczna interwencja mundurowych mogłoby dojść do tragedii.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Chciałam tylko zaznaczyć… że do tragedii już doszło… Oby jednak był to punkt zwrotny dla Tego człowieka. Trzymam kciuki…