Próbował odebrać sobie życie na przystanku. Ranił się rozbitą butelką w brzuch

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci uratowali 31-letniego mieszkańca Lublina, który próbował odebrać sobie życie na przystanku autobusowym. Mężczyzna zadał sobie kilka ciosów rozbitą butelką w brzuch.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 19 na ul. Lotniczej w Lublinie. Policjanci otrzymali informację o mężczyźnie znajdującym się na przystanku autobusowym Lotnicza 02, który miał krzyczeć, że potnie się ostrym narzędziem, a następnie podpali.

Na miejsce od razu zostali skierowani policjanci z oddziału prewencji KWP w Lublinie. Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli opisywanego mężczyznę. Miał w ręku zbitą butelkę tzw. tulipana, którą ranił siebie w brzuch.

Policjanci obezwładnili go, a następnie użyli kajdanek, aby nie dopuścić do dalszej autoagresji. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia udzielili mu pomocy oraz ustalili jego tożsamość. Był nim 31-letni mieszkaniec Lublina, który najprawdopodobniej znajdował się pod wpływem środków odurzających.

Mężczyzna został umieszczony w szpitalu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.