Prezydent Lublina Krzysztof Żuk zakażony koronawirusem

krzysztof żuk prezydent lublina
Krzysztof Żuk, prezydent Lublina

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk potwierdził, że test na koronawirusa SARS-CoV-2 dał u niego wynik dodatni. Zapewnił, że czuje się dobrze, a chorobę przechodzi z lekkimi objawami.

Pandemia koronawirusa trwa w najlepsze i dotyka również polityków. Kolejną zakażoną osoba jest prezydent Lublina – Krzysztof Żuk. O swojej chorobie poinformował w piątek w mediach społecznościowych.

„Drodzy mieszkańcy Lublina. Jestem zakażony koronawirusem. Przechodziłem już kilka testów na obecność Covid-19. Do tej pory dawały negatywne wyniki, ale ostatni dał wynik pozytywny. Czuję się dobrze, nie mam ciężkich objawów. Dokucza mi jedynie kaszel” – napisał prezydent Lublina.

Prezydent poinformował również, że wszyscy jego współpracownicy, którzy mieli z nim kontakt w ostatnim czasie przeszli badania i są zdrowi.

„Apeluję do wszystkich o zachowanie zasad bezpieczeństwa, dystansu społecznego, noszenie masek i dezynfekcję rąk. W ten sposób ograniczycie ryzyko zakażenia” – apeluje Krzysztof Żuk.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.