Prezydent Lublina Krzysztof Żuk będzie starał się o reelekcję

krzysztof żuk prezydent lublina
Krzysztof Żuk, prezydent Lublina

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk oficjalnie poinformował w sobotę, że będzie ubiegał się o reelekcję w nadchodzących wyborach samorządowych.

Prezydent Lublina będzie starał się o reelekcję

Lublin zamieszkuje ok. 339 tys. ludzi. Od ponad 10 lat zarządza nimi Krzysztof Żuk, który poinformował w sobotę, że planuje kolejny raz starać się o reelekcję.

„W 2023 roku będę starać się o wybór na prezydenta Lublina na kolejną kadencję. Do tej pory nie zajmowałem się odległą przyszłością, ale skoro w przestrzeni publicznej pojawiają się kolejne nazwiska w kontekście wyborów, uznałem za właściwe podkreślić, że zamierzam startować w wyborach samorządowych za ponad dwa lata” – napisał na facebooku Krzysztof Żuk.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.