Prezydent Andrzej Duda przyjedzie dziś do Lublina. We wtorek weźmie udział w Samorządowym Kongresie Trójmorza

Prezydent Andrzej Duda
Prezydent Andrzej Duda | fot. Marek Borawski / KPRP

We wtorek, 16 maja prezydent RP Andrzej Duda będzie gościł w Lublinie. Weźmie udział w Samorządowym Kongresie Trójmorza, w trakcie którego zaplanowano wystąpienie głowy państwa.

Prezydent RP Andrzej Duda w Lublinie

W dniach 16-17 maja w Lublinie odbędzie się trzecia edycja Samorządowego Kongresu Trójmorza. Swój udział w wydarzeniu potwierdził prezydent RP Andrzej Duda, który ma wystąpić pierwszego dnia. Zgodnie z agendą wydarzenia, wystąpienie głowy państwa zaplanowano na godz. 9:05 w sali operowej Centrum Spotkania Kultur.

Jak udało nam się ustalić, prezydent RP Andrzej Duda przyjdzie do Lublina jeszcze dziś (15.05). Ma on się zameldować w godzinach popołudniowych w Hotelu Mercure Lublin Centrum, który mieści się nieopodal CSK.

Utrudnienia

W związku z odbywający się w Lublinie Samorządowym Kongresem Trójmorza oraz Forum Gospodarczym, w dniach 16 i 17 maja ul. Grottgera będzie zamknięta dla ruchu. Możliwość dojazdu pozostanie jedynie dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego, Centrum Spotkania Kultur i uczestników Kongresu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.