Prezydent Andrzej Duda przyjedzie dziś do Lublina. Gdzie się pojawi?

Prezydent Andrzej Duda na Samorządowym Kongresie Trójmorza w Lublinie
Prezydent Andrzej Duda na Samorządowym Kongresie Trójmorza w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Prezydent RP Andrzej Duda przyjedzie w czwartek do Lublina.

Andrzej Duda w Lublinie

W czwartek, 13 czerwca 2024 r. Prezydent RP Andrzej Duda weźmie udział w trwającym w Lublinie Samorządowym Kongresie Trójmorza w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. W trakcie wydarzenia przewidziano wystąpienie prezydenta.

Andrzej Duda przemówi o godz. 10:05, zaraz po oficjalnym otwarciu drugiego dnia Samorządowego Kongresu Trójmorza przez marszałka województwa lubelskiego Jarosława Stawiarskiego. Wystąpienie prezydenta RP potrwa około 25 minut.

Wydarzenia stało się cyklicznym międzynarodowym wydarzeniem gospodarczym skupiającym przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, sektora nauki i biznesu z 13 już państw członkowskich Inicjatywy Trójmorza (Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Polski, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Węgier oraz Grecji), przedstawicieli partnerów strategicznych (Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych i Niemiec) oraz regionów partnerskich z Ukrainy i Mołdawii.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.