Prezydent Andrzej Duda odwiedzi w poniedziałek woj. lubelskie. Poznaliśmy szczegóły

dwnld210029898
Prezydent RP Andrzej Duda | fot. Jakub Szymczuk / KPRP

Prezydent RP Andrzej Duda w poniedziałek będzie z wizytą w województwie lubelskim. Głowa państwa zasadzi drzewo i weźmie udział w pikniku rodzinnym.

Prezydent Andrzej Duda w województwie lubelskim (28.06)

W poniedziałek 28 czerwca 2021 r. prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w Zalesiu oraz Chrzanowie w województwie lubelskim. Prezydentowi będzie towarzyszył wojewoda lubelski Lech Sprawka.

Szczegóły wizyty:

Zalesie (gm. Ryki), godz. 13.30 – Spotkanie z mieszkańcami (plac przy OSP, Zalesie 11A)

Spotkanie z mieszkańcami odbędzie po złożeniu przez Prezydenta RP wieńca pod pomnikiem majora Mariana Bernaciaka „Orlika” oraz zasadzeniu Dębu Pamięci przy OSP Zalesie.

Chrzanów (pow. janowski), godz. 16.30 – Udział w pikniku rodzinnym (stadion sportowy przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Chrzanów Pierwszy)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.