Premiera spektaklu „Trupa Rafaela” w Świdniku, Nałęczowie i Lublinie

IMG 20170606 093713 1
Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W czerwcu odbędzie się premiera spektaklu „Trupa Rafaela” w Świdniku, Nałęczowie i Lublinie. Przedstawienie jest efektem pracy uczestników pierwszej edycji Inkubatora Osterwy w grupie wiekowej 50+. Dla wielu z nich to debiut sceniczny pod opieką Edyty Ostojak-Mącik i Daniela Salmana.

Spełnianie marzeń niezależnie od wieku

Spektakl opowiada o marzeniach i dążeniu do ich realizacji, niezależnie od wieku. Uczestnicy podzielili się swoimi historiami, które nie tylko bawią, ale i wzruszają. To doskonały przykład, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń.

Trupa Rafaela
Termin spektakli

Premiera „Trupy Rafaela” to nie tylko rozrywka, ale także inspiracja do działania i realizacji pasji w każdym wieku. Spektakl pełen jest humoru, mądrości i życiowych prawd, które poruszają widzów do głębi.

Terminy spektakli:

  • 3 czerwca 2024, godz. 18:00, Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku
  • 10 czerwca 2024, godz. 18:00, Nałęczowski Ośrodek Kultury
  • 23 czerwca 2024, godz. 17:00, Teatr Osterwy w Lublinie (pokaz finałowy)

Czy spektakl „Trupa Rafaela” zainspiruje Cię do realizacji swoich marzeń? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach lub udostępnij ten artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.