Prawdziwe renifery i atrakcje dla dzieci w Outlet Center

Już w najbliższą sobotę 6 grudnia w Centrum wyprzedażowym Outlet przy ulicy Mełgiewskiej 16 odbędzie się Dzień św. Mikołaja. Główną atrakcją będą prawdziwe renifery, które przyjechały prosto z Laponii. Dla dzieci przygotowano zabawy, konkursy oraz zdjęcia z reniferami i św. Mikołajem.

Jako jedyne Centrum w Lublinie Outlet przygotował nie lada niespodziankę. Otóż będziemy mogli podziwiać żywe renifery! Zostanie zamontowana zagroda św. Mikołaja w której staną dwa renifery. Ale to nie wszystko. Nie może zabraknąć św. Mikołaja, który będzie wraz ze swoimi pomocnikami: Elfem i pomocnikiem w stroju lapońskim, który będzie pilnował zwierzaków. W zagrodzie dodatkowo ujrzymy domek świętego Mikołaja.

Zgromadzone osoby będą mogły wchodzić do zagrody. Mikołaj nawiązuje aktywny kontakt z dziećmi, rozmawia z nimi, sadza na kolanko, rozdaje cukierki. Będzie można robić zdjęcie z Mikołajem, elfem czy pomocnikiem. Zwierzątka będą aż 7 godzin!

Wewnątrz Outletu w strefie food court odbędą się także  animacje dla dzieci. Pokazy warsztaty, malowanie buziek, szczudlarz, wielkie bańki mydlane. Na to wydarzenie przewidziany jest czas aż do zamknięcia Outletu. Oprócz mnóstwa atrakcji dwie hostessy z czapeczkami Mikołajkowymi, będą rozdawały słodkości.

W niedzielę natomiast przewidziano atrakcje, zabawy i konkursy dla dzieci na foodcourt.

W ramach ciekawostki w tej reklamie wystąpił właśnie jeden z weekendowych reniferów 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Eventy-mikołajkowe-z-reniferami-small
fot. materiały prasowe

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Już nie ma takich tłumów jak w pierwszym tygodniu ale dalej sporo poświątecznych wyprzedaży