Pranie w 1h? U nas to możliwe!

Pralnie samoobsługowe Speed Queen
Pralnie samoobsługowe Speed Queen | materiały prasowe

Dla większości osób pralnie samoobsługowe kojarzą się jedynie z amerykańskimi filmami. Takie same lokale znajdują się już od 2019 roku na terenie Lublina. Nowoczesne pralnie Speed Queen to oszczędność czasu i pieniędzy. Oferujemy szybkie pranie i suszenie – odzieży codziennej, kurtek puchowych, kołder, koców, poduch i innych „wielkich gabarytów”. Przyjemne robienie prania? Z nami to możliwe!

Lokalizacja pralni samoobsługowych – bliżej klienta

Otwierając pralnie samoobsługowe naszym priorytetem była ich dogodna lokalizacja dla mieszkańców Lublina – blisko centrum, osiedli mieszkaniowych i apartamentów. Pierwsza pralnia otwarta w październiku 2019 roku znajduje się przy ul. Dolińskiego 1 (boczna ul. Unickiej). Druga, działającą od lutego 2020 roku, znajduje się w ścisłym centrum miasta, tuż przy Parku Saskim, w niedużej odległości od Centrum Handlowego Plaza, przy ul. Lipowej 1 (Astoria). Dojazd do obu lokali jest sprawny i bezproblemowy. Świetne połączenia komunikacji miejskiej i parkingi dostępne przy obu lokalach pozwalają na bezproblemowe korzystanie z naszych usług.

Pralnie samoobsługowe Speed Queen
Pralnie samoobsługowe Speed Queen | materiały prasowe

Dlaczego pralnie samoobsługowe?

Wielkość – podczas jednego cyklu możesz wyprać znacznie więcej odzieży lub innych tekstyliów. Domowe pralki mieszczą zaledwie około 5 kg ubrań. Ładowność profesjonalnych pralek jest znacznie większa (do wyboru 9 / 15 / 20 kg). Poza tym oferujemy również opcję bezpiecznego suszenia (15 kg).

Ekologia – nasze detergenty są biodegradowalne. W cyklach prania zoptymalizowane jest również zużycie wykorzystywanej wody.

Celowość – awaria pralki, pranie i suszenie przed i po podróży, obsługa apartamentów, przedszkoli, pranie gabarytów, pranie codzienne.

Wygoda – nie musisz zajmować się ręcznym rozwieszaniem prania na balkonie, w łazience czy sypialni. Dzięki nowoczesnym suszarkom Speed Queen świeżo wypraną odzież można od razu wysuszyć.

Oszczędność czasu – cały cykl prania i suszenia trwa około 1h (nie dotyczy prania w temperaturze 60 i 90 stopni).

Pranie dużych tekstyliów – większa ładowność pralek przemysłowych to automatyczna możliwość prania dużych i ciężkich tekstyliów, takich jak koce, pościel, kołdry, poduchy czy kurtki puchowe.

Oszczędność domowej przestrzeni – po co inwestować w prywatną pralkę, gdy nie masz na nią wolnego miejsca. W takim wariancie najlepszą opcją jest właśnie pralnia samoobsługowa – Lublin jest jednym z kilku polskich miast, gdzie już dziś możesz korzystać z wygody szybkiego prania bez konieczności zakupu pralki do domu.

Oszczędność pieniędzy – dzięki pralniom samoobsługowym nie ponosisz kosztów związanych z zakupem pralki na własność, jej serwisem i kosztami eksploatacji.

Pralnie samoobsługowe Speed Queen
Pralnie samoobsługowe Speed Queen | materiały prasowe

Pralki i suszarki – wyższa jakość prania

Pralnie zostały wyposażone w profesjonalne maszyny piorące, działające wydajniej i szybciej niż te, które stawiamy w domach. Pralki i suszarki przystosowane są do bezpiecznego prania, suszenia wszelkich materiałów i tkanin. Maszyny oferują szeroki zakres temperatur, wybierając dogodny dla siebie program. Czekając na swoje pranie, na terenie obu lokalów udostępniamy dla klientów darmowe WiFi, strefę pracy i relaksu.

Pralnie samoobsługowe Speed Queen
Pralnie samoobsługowe Speed Queen | materiały prasowe

Przebieg prania

Korzystając z naszych usług jesteś EKO! Zawdzięczamy to systemowi prania wodnego. Korzystamy tylko z wody i biodegradowalnych detergentów! Oferujemy pralki o ładowności 9, 15, 20 kg, dzięki czemu możesz zrobić pranie do 70 kg w przeciągu zaledwie godziny. Nowoczesne suszarki, opierające się na działaniu pomp ciepła, bezpiecznie i szybko wysuszą Twoje odwirowane wcześniej pranie. Dodatkowo poprzez system napowietrzania suszone tekstylia, puchowe rzeczy odzyskują swoją pierwotną miękkość i puszystość.

Po więcej informacji: http://speedqueenlublin.pl/

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.