Pracuj jako operatorka w centrali taksówek. Wystarczy miły głos i dobra dykcja

shutterstock 147908918
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Szukasz pracy i jednocześnie chcesz mieć w niej kontakt z ludźmi? Zacznij pracować jako operatorka w centrali taksówek. Przyjmuj zgłoszenia od Klientów i kieruj pracą taksówkarzy.

Damel Taxi ma dwa wolne etaty, które z przyjemnością obsadzi osobami rzetelnymi, obowiązkowymi i zaangażowanymi w dobrą realizację powierzonych im zadań. Stanowisko operatorki w centrali nie wymaga konkretnego wykształcenia.

Jak zostać operatorką? Wystarczy tylko:

– Mieć miły i uprzejmy głos oraz dobrą dykcję,

– Znać topografię miasta – orientować się w położeniu większości dzielnic i ulic w Lublinie,

– Cechować się cierpliwością oraz komunikatywnością – jeśli  umiesz swobodnie prowadzić rozmowę wówczas poradzisz sobie z każdym Klientem,

Przed rozpoczęciem pracy przejdziesz specjalne szkolenie, na którym opanujesz zasady funkcjonowania systemu radio taxi i wszystkiego się nauczysz. Zasady pracy są proste, a atmosfera przyjacielska. Przedstawimy Ci szczegółowe zasady i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zatrudnienia.

IMG 20180123 143227
Centrala Damel Taxi | fot. nadesłane

Zalety, czyli dlaczego warto zostać operatorką?

Praca operatorki w centrali taksówek jest przede wszystkim komfortowa i w dobrych warunkach. Realizowana jest w młodym i zgranym zespole. Nie musisz wykonywać pracy fizycznej, ani spełniać planów sprzedażowych.

Trzeba być jednak przygotowaną na to, że są też uciążliwości takie jak rotacyjna praca w godzinach dziennych lub nocnych. Jeżeli jesteś na to gotowa (lub gotowy, gdyż oferta jest także dla mężczyzn) – zgłoś się do Damel Taxi i pracuj tak, jak lubisz.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 81 533 33 34

Uwaga! Z uwagi na dużą ilość obcokrajowców, którzy korzystają z usług firmy, pierwszeństwo w zatrudnieniu mają kandydaci z dobrą znajomością języka angielskiego.

Czytaj także: Zobacz, jak wybrać tanią taksówkę i nie dać się oszukać [PORADNIK]


Damel Pobierz Aplikacje

Materiał zamówiony przez Damel Taxi

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. „Operatorką”? A co jeśli chciałbym zostać operatorem? Czy ja właśnie zostałem zdyskryminowany ze względu na płeć? Halo halo SNP, proszę zająć się tą sprawą jak najprędzej.

  2. GBN – czytaj ze zrozumieniem 😉
    „Jeżeli jesteś na to gotowa (lub gotowy, gdyż oferta jest także dla mężczyzn) – zgłoś się do Damel Taxi i pracuj tak, jak lubisz.”