Pracownik drogerii rozpoznał złodzieja, który wrócił, by znowu coś ukraść

rossmann drogeria
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Czujność pracownika drogerii pozwoliła zatrzymać złodzieja, który wrócił, by znowu ukraść kosmetyki. Złodzieja zatrzymali policjanci i przedstawili mu zarzuty.

Złodziej został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Prewencji KMP w Lublinie. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od jednego z pracowników drogerii, że w sklepie pojawił się prawdopodobny sprawca kradzieży sprzed kilku dni.

Mężczyzna miał dopuścić się kradzieży kosmetyków o łącznej wartości prawie 1700 złotych. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Sprawca został przewieziony na VII komisariat. 34-latek przyznał się do kradzieży. Może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.