Praca na lotnisku w Świdniku

Terminal Portu Lotniczego Lublin w Świdniku
Terminal Portu Lotniczego Lublin w Świdniku | fot. pixabay

Port Lotniczy Lublin ogłosił rekrutację na stanowisko specjalisty ds. bhp. Na czym polega ta praca i jakie wymagania są stawiane kandydatom?

Port Lotniczy Lublin w Świdniku poszukuje pracownika na stanowisko: specjalista ds. bhp. Do obowiązków przyszłego pracownika będzie należało m.in. kontrola warunków pracy, stanu BHP i PPOŻ, monitorowanie i prewencja zagrożeń zawodowych, przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji BHP, prowadzenie szkoleń BHP, ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy realizacja zadań z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania konieczne stawiane kandydatom to: wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe na tym kierunku, co najmniej dwuletni staż pracy na stanowisku specjalisty w obszarze BHP, ważne szkolenie okresowe BHP dla pracowników służby BHP i osób wykonujących zadania tej służby, dobra znajomość przepisów z zakresu BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz prawa pracy, praktyczna znajomość pakietu MS Office, dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, oświadczenie o niekaralności. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub praktyka w środowisku lotniczym.

„Informujemy, że wymagane będzie udokumentowanie posiadania kwalifikacji i spełnienia wymagań na powyższe stanowisko pracy przez osoby wybrane w procesie rekrutacji. Wymagania konieczne zostaną zweryfikowane podczas rozmów rekrutacyjnych” – czytamy w ogłoszeniu.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej lotniska: www.airport.lublin.pl do 15 grudnia. Port Lotniczy Lublin oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze połowy etatu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.