Praca na lotnisku w Świdniku. Port Lotniczy Lublin szuka pracownika

Terminal Portu Lotniczego Lublin w Świdniku
Terminal Portu Lotniczego Lublin w Świdniku | fot. pixabay

Port Lotniczy Lublin poszukuje pracownika do pracy na lotnisku w Świdniku. Praca czeka na specjalistę ds. utrzymania płaszczyzn operacyjnych. Jakie obowiązki będą należały do pracownika?

Port Lotniczy Lublin poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. utrzymania płaszczyzn operacyjnych. Do obowiązków przyszłego pracownika będzie należało m.in. wykonywanie zadań operatora i mechanika sprzętu utrzymania sezonowego w Porcie Lotniczym Lublin, wykonywanie zadań z zakresu gospodarki częściami zamiennymi, materiałami eksploatacyjnymi, dokumentacji, sprzętu utrzymania sezonowego, działań dotyczących gwarancji, rękojmi i serwisu powierzonego sprzętu technicznego, wykonywanie zadań operatora sprzętu technicznego (wyposażenia bazy technicznej Portu Lotniczego Lublin), wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem w nakazanym stanie nawierzchni sztucznych, utwardzonych i trawiastych w tym czystości) na terenie całego portu lotniczego, praca w systemie zmianowym.

Wymagania konieczne stawiane kandydatom to: wykształcenie średnie techniczne-mechaniczne, minimum dwuletni staż pracy jako kierowca-mechanik lub mechanik samochodowy w serwisie samochodowym lub jednostce transportu samochodowego, prawo jazdy minimum kategorii „C”, oświadczenie o niekaralności.

Dodatkowym atutem będzie m.in. udokumentowana praktyka w środowisku lotniczym (lotnisk lub usług lotniczych), kwalifikacje operatora maszyn roboczych w zakresie dotyczącym: spycharek, ładowarek, odśnieżarek mechanicznych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20.09.2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (Dz.U. z 2001 r., nr 118, poz. 1263), udokumentowana znajomość obsługi specjalistycznego sprzętu utrzymania sezonowego komunalnego i/lub lotnisk, podstawowa znajomość obsługi komputera.

„Informujemy, że wymagane będzie udokumentowanie posiadania kwalifikacji i spełnienia wymagań na powyższe stanowisko pracy przez osoby wybrane w procesie rekrutacji. Wymagania konieczne jak i dodatkowe zostaną zweryfikowane podczas rozmów rekrutacyjnych” – czytamy w ogłoszeniu.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej lotniska: www.airport.lublin.pl do 28 września.

Zobacz wszystkie oferty pracy w Port Lotniczy Lublin. Kliknij TUTAJ.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jak takie filozofy to niech powiedzą Gdzie się robi staż. Każdy na gotowe za komuny były szkoły przy zakładowe. Uczyli później 3 lata obowiązek pracowania jako młody. To był ustrój. Teraz wyuczony trzeba być i z praktyka. Chore czasy.