Pożyczka 1500 zł w 15 minut na 30 dni – gdzie taką dostanę w Lublinie?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Szybkie pożyczki oferowane są głównie przez internet, ale w Lublinie można wziąć pożyczkę również na miejscu i to nie tylko w zaledwie 15 minut, ale w dodatku za darmo! Oddajesz tyle, ile pożyczasz. Taką możliwość daje firma Pożyczka OKAY.

Czym jest szybka pożyczka?

Szybka pożyczka to rodzaj pożyczki pieniężnej przyznawanej jeszcze tego samego dnia. W firmie pożyczkowej Pożyczka OKAY można dostać taką pożyczkę nawet w ciągu 15 minut. Nie trzeba czekać na długą weryfikację zdolności kredytowej i dopełniać masy formalności. Pożyczyć możesz do 1500 zł na 30 dni i w dodatku na dowolny cel.

Szybkie pożyczki są pożyczkami konsumenckimi i w odróżnieniu od kredytów celowych (np. na dom), nie trzeba w ich przypadku przedstawiać konkretnego celu wydatków ani faktur czy rachunków za to, co kupisz. Pieniądze możesz rozdysponować dowolnie, np. wydać na wakacyjny wyjazd, zakup nowych mebli czy naprawę samochodu.

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Pożyczka za darmo – czy to możliwe?

W firmie Pożyczka OKAY każdy nowy klient może skorzystać z promocji na pierwszą darmową pożyczkę. Promocja ta zakłada, że pierwsza pożyczka wzięta przez konkretnego klienta jest całkowicie bezpłatna, czyli nie trzeba ponosić żadnych kosztów z nią związanych.

W praktyce oznacza to, że po upływie czasu trwania pożyczki, czyli po 30 dniach, oddajesz dokładnie tyle, ile wcześniej pożyczyłeś i ani grosza więcej. Takiej oferty zwykle nie możesz oczekiwać, nawet pożyczając pieniądze od rodziny czy przyjaciół. Pożyczkodawca zwykle będzie chciał otrzymać jakąś zapłatę za to, że pożyczył Ci pieniądze, a w tym przypadku nie musisz się obawiać o koszty.

Jak otrzymać darmową pożyczkę do 1500 zł?

Żeby dostać pożyczkę za darmo, wystarczy udać się do biura firmy Pożyczka OKAY mieszczącego się w Lublinie przy ulicy Lubartowskiej 22 i udokumentować swój dochód. Można to zrobić na podstawie zaświadczenia od pracodawcy. Pożyczki są udzielane na miejscu i dosłownie w ciągu 15 minut. Na spłatę pożyczki klient ma 30 dni.

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

To bardzo wygodna forma pożyczania pieniędzy, bo wszystko można zrobić na miejscu i bez zbędnych formalności. Co ciekawe, w firmie Pożyczka OKAY udzielane są też pożyczki bez BIK, czyli bez sprawdzania klientów w Biurze Informacji Kredytowej oraz pożyczki dla zadłużonych (również tych z zajęciami komorniczymi).

Czy można pożyczyć więcej niż 1500 zł?

Firma pożyczkowa Pożyczki OKAY oferuje też chwilówki ratalne, czyli szybkie pożyczki na raty w kwocie do 15 000 zł i z okresem spłaty do 24 miesięcy (2 lata). Taka pożyczka jest już jednak płatna, a ostateczny koszt pożyczki jest zależny od jej wysokości oraz od przyjętego terminu spłaty. Im więcej rat, tym pojedyncza rata jest niższa, ale za to koszt pożyczki wyższy. Analogicznie, im mniej rat, tym pojedyncza rata jest wyższa, ale ostateczny koszt pożyczki jest mniejszy.

Więcej o ofercie firmy i samej darmowej pożyczce przeczytasz na stronie www.pozyczkaokay.pl.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.