Pozrywane dachy, połamane drzewa. Trwa usuwanie skutków wichury

straż pożarna
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Porywisty wiatr wyrządził w naszym regionie bardzo wiele szkód. Wichura zerwała dachy, łamała gałęzie. Strażacy nadal usuwają skutki.

 

W ciągu ostatnich godzin strażacy interweniowali w naszym województwie prawie 30 razy. Wiatr zerwał 3 dachy na budynkach mieszkalnych i gospodarczych w dwóch powiatach: lubelski (Babin, Ignaców), łukowski (Tuchowicz).

 

Strażacy interweniowali 21 razy przy usuwaniu powalonych pni drzew i połamanych konarów. Kolejne dwie interwencje były przy drzewach, które spadły na samochody.

 

To jeszcze nie koniec pracy strażaków. Jak informuje zespół prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie wezwań do skutków burzy, która przeszła nad naszym regionem przybywa.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.