Poznań, Wrocław, Łódź. Nowe połączenia Polskim Busem z Lublina

Lublin zostaje połączony z aż 13 kolejnymi miastami w ramach trzech nowych linii Lublin – Poznań, Lublin – Łódź oraz Lublin – Wrocław.

Już od 13 października z Lublina pojedziemy na trzech nowych trasach do Poznania, Wrocławia oraz Łodzi. Oznacza to też pośrednie kursy do Puław, Radomia, Przysuchy, Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa, Wielunia i Wieruszowa. Przewoźnikiem nowych tras będzie partner Polskiego Busa BP Tour.

– Połączenia, które oferujemy mieszkańcom Lublina cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To dla nas najlepsza motywacja, aby cały czas rozwijać naszą wspólną ofertę – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Podróżujący na każdej linii będą mieć do dyspozycji po jednym kursie dziennie w każdą stronę. Połączenia będą realizowane przez autokary Mercedes Tourismo 350.

Do siatki połączeń Polski Bus  zostają włączone trzy nowe linie:

  • B4 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Łódź – Turek – Konin – Września – Poznań
  • B5 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Piotrków Trybunalski – Bełchatów – Wieluń – Wieruszów – Wrocław
  • B6 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Łódź
(fot. Polski Bus)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.