Poznaliśmy datę końca utrudnień w rejonie wiaduktu kolejowego na ul. Diamentowej

Remont wiaduktu kolejowego nad ul. Diamentową
Remont wiaduktu kolejowego nad ul. Diamentową | fot. Dominik Wąsik

W pierwszej połowie czerwca zakończą się utrudnienia dla kierowców w rejonie remontowanego wiaduktu kolejowego na ul. Diamentowej w Lublinie. Jednak zanim to nastąpi, kierowców czeka jeszcze kilka zmian organizacji ruchu.

Kiedy zakończenie prac przy remoncie wiaduktu kolejowego na ul. Diamentowej?

Najbliższa zmiana organizacji ruchu w rejonie wiaduktu kolejowego na ul. Diamentowej zaplanowano na poniedziałek, 24 maja. Od godz. 7.00 zostaną zajęte dwa pasy ruchu (prawy i środkowy) jadąc od ul. Jana Pawła II w kierunku ul. Diamentowej.

Taka organizacja ruchu nie potrwa długo, bo od czwartku, 27 maja, od godz. 7.00 na jezdni w kierunku ul. Diamentowej zostaną udostępnione dwa pasy ruchu, natomiast na jezdni od ul. Wrotkowskiej w kierunku ul. Jana Pawła II zostaną zajęte dwa pasy ruchu (prawy i środkowy). Taka organizacja ruchu potrwa do 1 czerwca do godz. 6.00.

Od 2 czerwca od godz. 8.00 na obu jezdniach na czas montażu barier energochłonnych zostaną zamknięte lewe pasy ruchu. Te prace potrwają do 10 czerwca. Tego dnia zostaną udostępnione dla ruchu wszystkie pasy ruchu na obu jezdniach, a oznakowanie tymczasowe zostanie zdemontowane.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.