Poznaj Plan B na apokalipsę zombie!

Stowarzyszenie Plan B zrzesza fanów strzelnictwa

Spośród apokaliptycznych wizji końca ludzkości inwazja żywych trupów wydaje się jedną z najbardziej prawdopodobnych. Już dziś weź sprawy w swoje ręcę i przygotuj Plan B!

Nie masz pozwolenia na broń? Nie masz licencji, patentów ani żadnych innych uprawnień? Wiedzę o broni czerpiesz z gier i telewizji? Nic nie szkodzi! Stowarzyszenie Plan B Team zaprasza wszystkich sympatyków strzelectwa i broni palnej na wspólne strzelanie.

Event rozpoczyna się w sobotę 27 października od godziny 11 (wymagana punktualność) na strzelnicy taktycznej w Podgórzu koło Chełma. Będzie można postrzelać z kałasznikowa, szotgunów i z nowoczesnych pistoletów. Chętni będą mieli również możliwość zapisać się na dodatkowe szkolenia, które pozwolą na opanowanie kolejnych etapów obsługi broni krótkiej. Po nich będziesz gotowy na inwazję zombie!

Co będzie się działo?

+ Będzie kilkadziesiąt sztuk broni wszelkiego rodzaju. Począwszy od małych pistolecików, przez rewolwery z długą lufą aż po budzące zakłopotanie karabiny!
+ Będzie masa tektury, stali i papieru do rozstrzelania.
+ Będzie huk, podrzut i wszechobecny zapach prochu.
+ Będą instruktorzy, którzy zadbają o wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę.
+ Dzięki Axe Nation, będą latające siekiery.
+ Będzie grill, grochówka i kiełbaski.
+ Będzie trening z K1 Fighting Center (co robić, gdy znajdziemy się po niewłaściwej stronie lufy).
+ Będą konkursy z nagrodami.
+ Będzie łono natury. Słońce, drzewka, ptaszki i tak dalej.

Ze względu na duże zainteresowanie, zapisy na wydarzenie zostaną zamknięte 21 października o godz. 24.00. Nie zwlekaj do ostatniej chwili…

Tak bawiliśmy podczas poprzedniej edycji

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.