Pożar w Garbowie. W jeden wieczór stracili dorobek życia. Teraz liczą na pomoc

pożar garbów pomoc
Pilnie potrzeba pomoc dla pogorzelców z Garbowa | fot. nadesłane

W jeden wieczór stracili cały swój dorobek życia – ogień całkowicie zniszczył ich dom. Rodzina z Garbowa potrzebuje pieniędzy i materiałów budowlanych do odbudowy domu.

Do pożaru drewnianego domu Państwa Walczaków doszło w sobotę, 26 stycznia w Garbowie (powiat lubelski). Około godz. 18 zauważono ogień, który zaczął trawić dach, a następnie przeszedł na pomieszczenia na parterze. Mimo szybkiej interwencji strażaków nie udało się uratować domu.

„Pan Jan remontował „dom swoich marzeń” od podstaw. Pożar zniszczył ich ciężką pracę oraz cały dorobek życia. Po wstępnych oględzinach okazało się, że to co zostało z domu nadaje się do rozbiórki. Pomóżmy im odbudować ich dom, a tym samym odzyskać ich życie. Są to bardzo skromni wspaniali ludzie, którzy nigdy nie prosili o pomoc. Zawsze starali się osiągnąć wszystko swoją ciężką pracą. Mimo wielu przeciwności losu oraz towarzyszących chorób nigdy się nie poddali” – apelują sąsiedzi pogorzelców.

Link do zbiórki pieniędzy – TUTAJ

Pieniądze można również przelewać na konto Fundacji Siła Kropli im. Siostry Kingi Czerwonki, z którego środki zostaną w całości przeznaczone na pomoc moim rodzicom.

Nr konta: 82 1750 0012 0000 0000 3120 3333 w tytule informacji: „Na rzecz pomocy dla Jana i Violetty Walczaków z Garbowa po pożarze ich domu”.

p1
Pożar domu w Garbowie | fot. nadesłane
p9
Pożar domu w Garbowie | fot. nadesłane
p6
Pożar domu w Garbowie | fot. nadesłane
p8
Pożar domu w Garbowie | fot. nadesłane

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.