Pożar w Centrum Spotkania Kultur. Duże zadymienie w toalecie, interweniowali strażacy

Interwencja straży pożarnej do zadymienia w Centrum Spotkania Kultur
Interwencja straży pożarnej do zadymienia w Centrum Spotkania Kultur | fot. Dominik Wąsik

Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w Centrum Spotkania Kultur w związku z uruchomieniem czujki z instalacji wykrywania pożaru. Okazało się, że ktoś podpalił papiery w jednej z toalet.

Straż pożarna przy Centrum Spotkania Kultur

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (4.12) w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Po godz. 16 włączył się alarm z monitoringu pożarowego na terenie obiektu. Na miejscu po chwili interweniowały trzy zastępy straży pożarnej.

Strażacy sprawdzili budynek i okazało się, że w jednej z toalet występuje duże zadymienie. Jak nam przekazał st. kpt. Andrzej Szacoń, zadymienie było spowodowane palącymi się papierami. Strażacy szybko ugasili niewielki pożar, po czym przystąpili do wietrzenia zadymionych pomieszczeń.

Teraz ochrona obiektu sprawdza zapisy kamer monitoringu, by ustalić sprawcę głupiego żartu. Ta osoba musi liczyć się z konsekwencjami swego czynu.

Zobacz także: Ewakuacja klientów i pracowników galerii handlowej w Lublinie. Ktoś podpalił papier w toalecie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.