Ewakuacja klientów i pracowników galerii handlowej w Lublinie. Ktoś podpalił papier w toalecie

Toaleta w galerii handlowej
Toaleta w galerii handlowej | fot. Adobe Stock

Głupi żart mógł się źle skończyć, na szczęście nikt nie ucierpiał. Nieznany sprawca podpalił papier toaletowy w toalecie galerii handlowej, w wyniku czego uruchomiony został alarm pożarowy. Ewakuowano klientów i pracowników sklepów.

Ewakuacja w Galerii Mozaika Lublin

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (30.10) około godz. 10:30 na terenie galerii handlowej Mozaika Lublin przy ul. Orkana. W pewnym momencie w galerii rozbrzmiał alarm pożarowy, a pracownicy sklepów znajdujących się w obiekcie, jak również sami klienci, zostali poproszeni o opuszczenie budynku.

Dyrektor galerii Piotr Niedźwiadek poinformował nas, że ktoś podpalił papier toaletowy w jednej z toalet. Zadymienie powstałe w wyniku palenia się papieru spowodowało, że włączyła się czujka. Na szczęście niewielki pożar udało się ugasić jeszcze przed przyjazdem strażaków.

Po około 40 minutach pracownicy i klienci mogli wrócić do obiektu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.