Pożar sklepu meblowego w Krasnymstawie. Zapalił się dach podczas układania papy

Pożar sklepu meblowego Abra w Krasnymstawie | fot. KP PSP w Krasnymstawie

Siedem zastępów straży pożarnej neutralizowało zagrożenie po tym, jak na budynku sklepu meblowego w Krasnymstawie zapalił się dach podczas układania papy. Z budynku ewakuowano trzy osoby.

Informację o pożarze budynku sklepu meblowego Abra przy ul. Kościuszki 13 w Krasnymstawie strażacy otrzymali w poniedziałek przed godz. 11. Ze zgłoszenia wynikało, że płonie dach budynku. Na miejscu interweniowało siedem zastępów straży pożarnej, w tym 23 strażaków.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pojawienia się ognia były prowadzone prace remontowe na dachu budynku. Podczas układania papy metodą termiczną doszło do pojawienia się ognia. Pracownikom nie udało się ugasić w porę ognia, który szybko się rozprzestrzenił. Spaleniu uległa powierzchnia 50 m2 dachu oraz zalano 3 łóżka i dywan.

Strażacy oszacowali straty na kwotę 24 tys. zł.

Pożar sklepu meblowego Abra w Krasnymstawie | fot. KP PSP w Krasnymstawie


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.