Pożar samochodu niedaleko Areny Lublin. Renault zapalił się w trakcie jazdy [ZDJĘCIA]

Pożar renaulta na ul. Lubelskiego Lipca '80
Pożar renaulta na ul. Lubelskiego Lipca '80 | fot. czytelniczka Ewa

Kierowca renaulta zauważył w trakcie jazdy dym wydobywający się z komory silnika. Kiedy zatrzymał się na jezdni, pojawiły się też płomienie. Na miejscu interweniowali strażacy.

Pożar renaulta na ul. Lubelskiego Lipca ’80

Do zdarzenia doszło w niedzielę (28.04) kilka minut przed godz. 13:00 na ul. Lubelskiego Lipca ’80 w Lublinie. Przed skrzyżowaniem z ul. Stadionową na lewoskręcie doszło do pożaru samochodu. Na miejscu interweniował jeden zastęp straży pożarnej.

Samochodem marki Renault podróżowała jedna osoba, kiedy nagle z komory silnika zaczął wydobywać się dym, a później płomienie. Strażacy szybko opanowali pożar. Na szczęście w wyniku pożaru nie było osób poszkodowanych.

Całkowitemu spaleniu uległa komora silnika. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w komorze. Wstępne straty oszacowano na kwotę 5 tys. zł.

ZDJĘCIA

Interweniujący strażacy do pożaru renaulta na ul. Lubelskiego Lipca '80
Interweniujący strażacy do pożaru renaulta na ul. Lubelskiego Lipca ’80 | fot. czytelniczka Ewa

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.