Pożar samochodu na obwodnicy Lublina (wideo)

obwodnica lublina pożar samochodu

W niedzielę na obwodnicy Lublina zapalił się samochód marki renault. Żaden z pasażerów nie ucierpiał. Prawdopodobną przyczyną było zwarcie instalacji.

 

Strażacy zgłoszenie o pożarze otrzymali w niedzielę o godz. 20:22. Z przekazanych informacji wynikało, że na obwodnicy Lublina w miejscowości Tereszyn (trasa Lublin – Rzeszów) pali się samochód. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

 

Działania strażaków polegały na podaniu dwóch prądów piany ciężkiej. Akcja trwała niespełna godzinę. Pojazd marki renault scenic doszczętnie spłonął. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w aucie.

 

Policja zorganizowała objazdy.

 

Wideo (fot. Łukasz)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.