Pożar samochodów dostawczych. Właściciel wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawcy

Zdjęcie ilustracyjne | fot. krzycholud / WYKOP.PL

Policjanci poszukują sprawcy podpalenia trzech samochodów dostawczych w Zemborzycach Tereszyńskich. Właściciel pojazdów wyznaczył 50 tys. zł nagrody za wskazanie podpalacza.

Do zdarzenia doszło w nocy z 4 na 5 maja w Zemborzycach Tereszyńskich pod Lublinem. O godz. 00:11 strażacy zostali poinformowani o pożarze aut dostawczych, który miał miejsce na terenie firmy zajmującej się produkcją i montażem placów zabaw. Na miejscu interweniowało 7 zastępów straży pożarnej, w tym 29 ratowników.

W wyniku pożaru spłonęły doszczętnie trzy pojazdy dostawcze. Właściciel oszacował straty na kwotę 400 tys. zł. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że przyczyną pożaru było podpalenie. Policjanci prowadzą śledztwo mające na celu ustalenie sprawcy podpalenia.

W celu wsparcia działań organów ścigania, Spółka Simba s.c. Certyfikowane Place Zabaw M. Ćwirzeń W. Gęsicki za przekazanie wiarygodnych informacji, które bezpośrednio przyczynią się do zatrzymania i ukarania sprawców podpalenia oraz wskazanie, zatrzymanie i ukarania ich zleceniodawców wyznaczyła nagrodę pieniężną w wysokości 50.000 zł” – czytamy w komunikacie Spółki.

Informacje można anonimowo przekazywać na adres mailowy [email protected] lub bezpośrednio do KMP w Lublinie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.