Pożar przy ul. Spokojnej w Lublinie. Budynek dawnej szkoły palił się w nocy

Pożaru opuszczonego budynku Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych przy ul. Spokojnej 10 w Lublinie | fot. KM PSP w Lublinie

Do pożaru opuszczonego budynku Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych w Lublinie doszło w niedzielę w nocy. Nikt nie został poszkodowany.

Informację o pożarze w opuszczonym budynku Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych przy ul. Spokojnej 10 w Lublinie strażacy otrzymali w niedzielę po godz. 2 w nocy. Na miejscu interweniowało 17 zastępów straży pożarnej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do podpalania, ponieważ ogień pojawił się w dwóch miejscach – poddaszu budynku szkoły oraz poddaszu przylegającego budynku dawnej sali gimnastycznej tej szkoły.

Działania strażaków na miejscu zakończyły się po godz. 7. Teraz policjanci będą ustalać dokładne okoliczności tego pożaru.

Czytaj także: Już nie ulica Spokojna. Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych w Lublinie zmieni swój adresWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.