Pożar na ul. Turystycznej w Lublinie. Płonęła piwnica pustostanu

straż pożarna
straż pożarna

Zgłoszenie o pożarze przy ul. Turystycznej dyżurny straży pożarnej otrzymał o godz. 16.21. Na miejsce wysłano trzy zastępy strażaków.

 

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik. Strażacy potwierdzają. O godzinie 16:21 odebraliśmy zgłoszenie o pożarze w pustostanie na ul. Turystycznej w Lublinie. Na miejsce zadysponowane zostały trzy nasze zastępy. Strażacy nadal pracują w tym miejscu, ale sytuacja jest już opanowana – mówi dyżurny państwowej straży pożarnej w Lublinie.

 

Do zadymienia doszło w piwnicy budynku. Jak na razie nie wiadomo, co było powodem pojawienia się ognia. Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

 

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij nam na adres [email protected].

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.