Pożar na terenie budowy hotelu Focus na Podzamczu [ZDJĘCIA]

Pożar na terenie budowy hotelu Focus w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

We wtorek kilka minut po godz. 18 wybuchł pożar na terenie budowy czterogwiazdkowego hotelu Focus przy ul. Podzamcze. Pożar został szybko ugaszony przez strażaków.

Do zdarzenia doszło we wtorek (24 kwietnia) o godz. 18:03. Strażacy otrzymali zgłoszenie, że na terenie budowy czterogwiazdkowego hotelu Focus przy ul. Podzamcze doszło do wybuchu pożaru. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, w tym dwunastu strażaków.

– Pożar miał miejsce na stropie, między pierwszą a drugą kondygnacją budynku. Spaleniu uległy drewnopodobne materiały budowlane, takie jak belki, płyty oraz częściowo krajzega – informuje zespół prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.


Przeczytaj także

Relikty przedwojennych piwnic Vetterów na terenie budowy czterogwiazdkowego hotelu Focus


Strażacy szybko ugasili ogień i zapobiegli jego rozprzestrzenieniu się na kolejne kondygnacje. W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Straty oszacowano na kwotę ok. 10 tysięcy złotych.

Prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia było zwarcie w krajzedze.

Pożar na terenie budowy hotelu Focus w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.