Pożar na obwodnicy Lublina. Tir przewrócił się na jezdnię i stanął w ogniu [WIDEO]

Pożar ciężarówki na obwodnicy Lublina (S19) | fot. czytelnik Krystian

Dziewięć zastępów straży pożarnej interweniowało w związku z pożarem tira na obwodnicy Lublina. Na szczęście nikomu nic się nie stało, dym było widać z wielu kilometrów.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 17.40 na drodze ekspresowej S19. Na wjeździe na obwodnicę Lublina jadąc od strony Kraśnika doszło do przewrócenia się tira na jezdnię, który następnie stanął w płomieniach.

Pojazdem kierował obywatel Białorusi, który o własnych siłach opuścił płonącą ciężarówkę. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala na badania.

Na miejscu interweniowało 9 zastępów straży pożarnej. Strażakom nie było łatwo opanować rozprzestrzeniający się pożar, ponieważ ogień objął cały pojazd oraz naczepę, w której transportowana była makulatura.

W trakcie akcji gaśniczej całkowicie zablokowana była obwodnica Lublina w obydwu kierunkach. Kierowcy byli kierowani na tzw. starą trasę nr 19 między lasami w Stasinie.

Nagranie dzięki uprzejmości czytelnika Krystiana

Pożar ciężarówki na obwodnicy Lublina (S19) | fot. czytelnik Damian
Pożar ciężarówki na obwodnicy Lublina (S19) | fot. czytelniczka Marianna


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.