Pożar na drodze ekspresowej S19, BMW stanęło w ogniu

Pożar BMW na drodze ekspresowej S19 w Obrokach
Pożar BMW na drodze ekspresowej S19 w Obrokach | fot. nadesłane

Całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, przód BMW stanął w płomieniach, a nad drogą ekspresową S19 unosiły się kłęby czarnego dymu. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej.

Pożar BMW na S19

Do pożaru doszło w piątek (21.04) przed godz. 14:30 na drodze ekspresowej S19 na wysokości miejscowości Obroki. Pomiędzy węzłami Niedrzwica Duża a Wilkołaz na pasie w kierunku Kraśnika/Rzeszowa samochód marki BMW stanął w ogniu.

Na szczęście cała sytuacja tylko wyglądała groźnie, nikt nie został poszkodowany, a strażakom udało się szybko ugasić pożar. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej. W czasie akcji gaśniczej obydwa pasy ruchu były nieprzejezdne.

Strażacy wrócili do koszar przed godz. 16:00. W miejscu zdarzenia prawy pas jest zablokowany, ruch odbywa się lewym pasem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.