Pożar mieszkania w bloku przy ul. Kurantowej. Zapaliła się lodówka [FOTO]

Pożar mieszkania przy ul. Kurantowej 6 w Lublinie | fot. czytelnik Przemysław
PARTNER SERWISU

W środę przy ul. Kurantowej na lubelskim Czechowie doszło do pożaru mieszkania w bloku na 6. piętrze. Przyczyną pożaru była lodówka, która się zapaliła.

Informację o pożarze strażacy otrzymali w środę o godz. 13.35. Na miejsce wysłano cztery zastępy, które szybko przystąpiły do akcji gaśniczej kuchni w mieszkaniu na 6. piętrze. Z mieszkania strażacy wynieśli ranną kobietę, która została poparzona.

Ze wstępnych ustaleń strażaków wynika, że ogień pojawił się od lodówki, która w pewnym momencie zaczęła się palić. Ogień szybko rozprzestrzenił się na pobliskie meble i wyposażenie kuchni. Straty oszacowano na ok. 80 tys. złotych.

Pożar mieszkania przy ul. Kurantowej 6 w Lublinie | fot. czytelnik Przemysław


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.