Puławy: Pożar domu w Pogonowie. W środku ciało mężczyzny

Pogonów pożar domu
Pogonów pożar domu

Do tragicznego zdarzenia doszło w Pogonowie. W ogniu stanął dom. Strażacy, którzy gasili dom odkryli wewnątrz zwęglone ciało mężczyzny.

 

Informację o pożarze dyżurny puławskiej komendy otrzymał w czwartek około godziny 15. Doszło do niego w jednym z jednorodzinnych domów w Pogonowie (pow. puławski, gm. Baranów). Na miejscu policjanci znaleźli częściowo zwęglone zwłoki 60-latka.

 

Jak ustalili policjanci, mężczyzna był osobą obłożnie chorą, mieszkał sam. Na miejscu przeprowadzone zostały oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez właściciela domu.

 

Na miejscu pożaru oględziny przeprowadził biegły z zakresu pożarnictwa. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia już prokurator we współpracy z policją.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.