Pożar domu jednorodzinnego w Motyczu. Straty na ponad 700 tys. zł

Pożar domu w Motyczu | fot. OSP Strzeszkowice Duże

W nocy z czwartku na piątek w Motyczu w gminie Konopnica, doszło do pożaru domu rodzinnego. W akcji gaśniczej brało udział dziewięć jednostek straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze domu w miejscowości Motycz strażacy otrzymali w nocy z czwartku na piątek o godz. 00.49. Jak się okazało palił się dom jednorodzinny, a dokładnie jego poddasze. Na miejscu pracowało dziewięć jednostek straży pożarnej, w tym 37 strażaków.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, domownicy na czas opuścili budynek. Akcja gaśnicza trwała 3,5 godziny. Straty wstępnie oszacowano na ponad 700 tys. zł. Na razie nie udało się ustalić przyczyny pożaru.

Pożar domu w Motyczu | fot. OSP Strzeszkowice Duże
Pożar domu w Motyczu | fot. OSP Strzeszkowice Duże


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.