Pożar domu w gminie Hanna. Nie żyje 67-latek

68 98762

W piątkowy poranek w gminie Hanna doszło do pożaru domu. Podczas akcji gaśniczej strażacy znaleźli zwłoki, należące najprawdopodobniej do 67-letniego mężczyzny samotnie tam mieszkającego.

 

– Policjanci po otrzymaniu informacji o pożarze budynku mieszkalnego udali się na miejsce, gdzie trwała akcja gaśnicza prowadzona przez strażaków – informuje

 

Policjanci ustalili, że podczas wykonywania czynności przez strażaków zostały ujawnione zwłoki należące najprawdopodobniej do 67-letniego mężczyzny samotnie tam mieszkającego.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów i strażaków prawdopodobną przyczyną pożaru była nieszczelność przewodu kominowego.

 

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, którego decyzją ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Dokładne przyczyny i okoliczności pożaru będą teraz szczegółowo wyjaśniane.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.