Pożar auta na al. Tysiąclecia. W trakcie jazdy zapalił się ford. Wideo. Tworzą się korki

Straż Pożarna - strażak
Straż Pożarna - strażak | fot. Dominik Wąsik

W niedzielę po południu na al. Tysiąclecia w Lublinie doszło do pożaru auta osobowego. Na miejscu działania prowadzą strażacy. Tworzą się korki, jak informują czytelnicy.

Pożar samochodu osobowego na Al. Tysiąclecia

O zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy między godziną 14:40. Dziękujemy za wideo Kacprowi i Andrzejowi. Występują czasowe utrudnienia ruchu na al. Tysiąclecia na pasie ruchu w kierunku centrum. Służby pracują na miejscu. Planowane utrudnienia mogą potrwać do godziny 16:00

Na miejscu jest straż pożarna oraz policja. Auto spłonęło do takiego stopnia, że nie nadaje się już do użytku. Nie jest znana na ten moment przyczyna pożaru.

Zdjęcie gdzie wystąpił pożar auta. Mniej więcej na wysokości zjazdu na Tatary w stronę centrum. Witosa w kierunku zjazdu na grafa (przed samym zjazdem na grafa — informacja czytelnik Patryk

zdjęcie gdzie pali się auto
Miejsce wystąpienia utrudnień

Wideo płonącego pojazdu, w trakcie gdy ogień zajmował jego wnętrze – jeszcze przed przyjazdem służb


https://youtube.com/shorts/6dQGT_OgULU

Wideo — wstrzymany ruch na al. Tysiąclecia w stronę centrum

https://www.youtube.com/shorts/dhVqIqdkJVk

Poinformuj innych kierowców o utrudnieniach na daną chwilę

Dajcie znać innym jak rozwija się sytuacja, jeżeli jesteście na miejscu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.