Powtórka przed maturą? Przyjdź na koleżeńskie korepetycje

Powtórka przed maturą? Koleżeńskie korepetycje ruszają już 27 marca!

Matura już niedługo, a przed zdającymi ostatnie gorączkowe przygotowania. Pomogą w nich studenci lubelskich uczelni podczas bezpłatnych „Koleżeńskich Korepetycji”.

 

„Koleżeńskie Korepetycje” udzielane będą z trzech przedmiotów: matematyki, języka angielskiego i niemieckiego, wszystkie na poziomie podstawowym. Rozpoczną się już 27 marca i potrwają przez dwa tygodnie.

 

Każdy z przedmiotów będzie miał dedykowane sobie dni: w poniedziałki i czwartki (27, 30.03 oraz 3 i 6.04) język angielski, we wtorki i środy (28-29.03 oraz 4-5.04) matematyka, a w piątki (31.03 oraz 07.04) – język niemiecki.

 

Bezpłatne zajęcia odbywać się będą w Tarasach Zamkowych, w strefie Co-working na pierwszym piętrze w godzinach 16.00 – 18.00. Uczniowie podzieleni zostaną na mniejsze, kilkuosobowe grupy, z każdą z nich pracować będą studenci – eksperci z danego przedmiotu. Zostaną też przygotowane przykładowe testy i zagadnienia (z poprzednich lat), maturzyści będą również mogli dopytać o swoje indywidualne „pięty achillesowe”.

 

– “Koleżeńskie Korepetycje” to druga edycja projektu, dzięki któremu lubelscy maturzyści mają okazję nie tylko do zweryfikowania i powtórzenia wiedzy przed ważnym egzaminem, ale także poznania i rozmowy ze swoimi starszymi kolegami – mówi Maciej Zaporowski, kierownik referatu ds. współpracy ze środowiskiem naukowym w Urzędzie Miasta Lublin.

 

Z „Koleżeńskich Korepetycji” skorzystać mogą ci wszyscy, którzy chcieliby jeszcze powtórzyć materiał lub też jakieś zagadnienia wydają się im wyjątkowo trudne. Projekt jest inicjatywą Urzędu Miasta Lublin, realizowaną z Tarasami Zamkowymi.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.