Powtórka przed maturą? Koleżeńskie korepetycje z języka angielskiego

Koleżeńskie korepetycje w Tarasach Zamkowych | fot. Maciek Zaporowski

Matura tuż tuż, a przed zdającymi ostatnie gorączkowe przygotowania. Do końca tygodnia w godzinach 16:00-18:00 w Tarasach Zamkowych trwają Koleżeńskie Korepetycje z języka angielskiego, z których mogą skorzystać uczniowie przystępujący w tym roku do egzaminu maturalnego.

Z korepetycji mogą skorzystać wszyscy, którzy przygotowując się do matury, chcieliby jeszcze powtórzyć materiał lub też jakieś zagadnienie wydaje im się wyjątkowo trudne.

W ramach zajęć uczniowie podzieleni będą na mniejsze, kilkuosobowe grupy, a z każdą z nich pracować będą studenci. Zostaną też przygotowane przykładowe testy i zagadnienia oraz zadania maturalne z poprzednich lat.

„Do realizacji tego pomysłu zainspirowało nas szwedzkie miasto Linköping, z którym Lublin realizował w ubiegłym roku partnerski projekt” – mówi Olga Mazurek, UM Lublin.

Koleżeńskie Korepetycje z języka angielskiego trwają od 25 do 29 kwietnia, w godzinach 16:00-18:00 w Tarasach Zamkowych, poziom +1, strefa co-workingowa.

Projekt jest inicjatywą Urzędu Miasta Lublin, realizowaną we współpracy z centrum handlowo – rozrywkowym Tarasy Zamkowe.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.