Poważny wypadek na ul. Turystycznej. Ulica jest zablokowana, policja kieruje na objazdy

Wypadek na ul. Turystycznej | fot. czytelnik Konrad

Całkowicie zablokowana jest ul. Turystyczna po wypadku, który miał tam miejsce po godz. 9. W wyniku zderzenia pojazdów dwie osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek po godz. 9 na ul. Turystycznej w Lublinie. W okolicach wjazdu w ul. Hajdowską doszło do czołowego zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel poruszając się w kierunku Łęcznej, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym marki Scania, który poruszał się w przeciwnym kierunku.

Wypadek na ul. Turystycznej | fot. czytelnik Konrad

Siłą uderzenia pojazd Opel odbił się od samochodu ciężarowego i uderzył w samochód marki Ford, który poruszał się bezpośrednio za Oplem. W wyniku zderzenia pojazdów dwie osoby z Opla, w tym dziecko, trafiły do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują kierowców jadących od Łęcznej w ul. Kasprowicza, a kierowców od Lublina w ul. Mełgiewską na obwodnicę Lublina.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.