Poważny wypadek na trasie Łuków – Radzyń Podlaski. Zderzenie busa pasażerskiego z autem

policja napis podlaska 1 3

W piątek przed południem w miejscowości Jeziory, trasa Łuków – Radzyń Podlaski doszło do poważnego wypadku. Jest wiele rannych osób.

 

Do poważnego wypadku doszło w piątek o godz. 11:45 na drodze krajowej nr 63 na wysokości miejscowości Jeziory (pow. łukowski). Tam zderzyły się dwa pojazdy: bus pasażerki i samochód osobowy.
 

W wyniku zderzenia pojazdów bus wypadł z drogi i dachował. Jak nas poinformowano w wypadku zostało rannych 14 osób, kierowca samochodu osobowego i 13 osób z busa pasażerskiego. W miejscu wypadku pracują strażacy, ratownicy medyczni i policjanci.

 

Cztery karetki pracują na miejscu zabierając poszkodowanych do szpitala. Do najbardziej poszkodowanego uczestniczka wypadku wezwano lotnicze pogotowie ratunkowe.

 

Droga pomiędzy Łukowem a Radzyniem Podlaskim jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy.

Sprawdź szczegóły: https://spottedlublin.pl/wypadek-w-jeziorach-14-osob-rannych-po-zderzeniu-busa-z-osobowka/

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.