Kolizja na skrzyżowaniu Wojtasa z Choiny. BMW wjechało w sygnalizację świetlną

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Zelwerowicza z ul. Choiny | fot. Damel Taxi

Do groźnego zdarzenia doszło około godz. 11.25 na skrzyżowaniu ul. Wojtasa z ul. Choiny w Lublinie. Kierujący BMW doprowadzi do kolizji z oplem, a następnie uderzył w słup sygnalizacji.

Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od Damel Taxi: Utrudnienia są z przejazdem w stronę Jakubowic i od strony Poligonowej do Wojtasa.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW będąc na skrzyżowaniu al. Spółdzielczości Pracy i ul. Węglarza doprowadził do kolizji z seatem i uciekł z miejsca zdarzenia.

Następnie kierowca BMW jadąc ul. Wojtasa przed skrzyżowaniem z ul. Choiny, doprowadził do kolejnej kolizji, tym razem zderzając się z oplem, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i z dużą prędkością uderzył w słup sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu.

Mężczyzna o własnych siłach opuścił roztrzaskany samochód. Został przewieziony do szpitala, gdzie za karetką pojechali policjanci. Było podejrzenie, że mężczyzna mógł prowadzić auto pod wpływem alkoholu.

Utrudnienia: Zablokowany wyjazd z ul. Wojtasa w ul. Choiny.

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Zelwerowicza z ul. Choiny | fot. Damel Taxi


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.