Poważna awaria w placówce ZUS. Zawieszona obsługa klientów

Poważna awaria w placówce ZUS. Zawieszona obsługa klientów

Zakład Ubezpieczeń Społecznych poinformował o zawieszeniu obsługi klientów w placówce ZUS w Kraśniku. W budynku doszło do poważnej awarii.

ZUS w Kraśniku nieczynny

W nocy z placówce Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Kraśniku doszło do poważnej awarii instalacji wodnej. Na tyle poważnej, że wymusiła ona czasowe wyłączenie sieci elektrycznej i informatycznej. W związku z tym niemożliwa jest obsługa klientów w placówce ZUS.

„Zapraszamy do korzystania z naszych usług w najbliższych placówkach w Lublinie, Opolu Lubelskim i Puławach. Przed kraśnickim ZUS-em udostępniono skrzynkę do której można złożyć dokumenty. Pracujemy nad tym, aby awaria została jak najszybciej usunięta” – mówi Piotr Olewiński, regionalny rzecznik prasowy ZUS.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.