Potrzebne są ubrania i środki czystości – zbiórka na rzecz Centrum Wolontariatu w Lublinie

Akcja charytatywna IKEA i SKENDE Lublin | materiały prasowe
Akcja charytatywna IKEA i SKENDE Lublin | materiały prasowe

W centrum handlowe Skende i Ikea organizują akcję charytatywną na rzecz Centrum Wolontariatu w Lublinie. Potrzebne są ubrania i środki czystości.

Podziel się tym, co masz

„Szafa dobrych uczynków” znajduje się obok wejścia do Smalandii – sali zabaw Ikea. W środku są wieszaki i pudełka, w których można zostawić dary. Zbierane są ubrania damskie męskie i dziecięce. Ważne, aby były w dobrym stanie i nadawały się do noszenia. Oprócz tego można też zostawić środki czystości oraz produkty higieniczne.

Rzeczy ze zbiórki zostaną przekazane do Centrum Wolontariatu w Lublinie, które zajmie się segregacją i rozdysponowaniem przedmiotów do potrzebujących. Trafią one m.in. do samotnych matek, osób w kryzysie bezdomności oraz ubogich. IKEA przekaże także 5 szaf, które przydadzą się w przechowywaniu i organizacji ubrań.

Przed sklepem Rossmann znajdującym się w Skende ustawiony został specjalny kosz, do którego klienci mogą wrzucać produkty kosmetyczne, higieniczne oraz środki czystości kupione tu podczas codziennych zakupów. W ramach inicjatywy SKENDE podwoi te dobre uczynki i na koniec akcji ufunduje produkty o wartości tych, zebranych w sklepie.

Akcja charytatywna IKEA i SKENDE Lublin | materiały prasowe

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.