Potrącił dziecko wracające ze szkoły i uciekł z miejsca. Nastolatek ma złamaną nogę

9294351 wypadek drogowy 900 554
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci poszukują kierowcy, który potrącił 10-latka i uciekł z miejsca wypadku. Chłopiec z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak się okazało, ma złamaną nogę.

Do potrącenia doszło w piątek 3 stycznia około godz. 17.30 w miejscowości Niezabitów w powiecie opolskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 10-letni chłopiec i dwie dziewczynki w wieku 11 i 12 lat, po skończonych zajęciach wracali pieszo do domu.

Kiedy nastolatek przechodził przez jezdnię, został potrącony przez samochód poruszający się od strony Poniatowej w kierunku Wąwolnica, a jego kierowca uciekł z miejsca wypadku. Ranny 10-latek trafił do szpitala. Tam okazało się, że ma złamaną nogę.

Policjanci ustalili, że chłopiec przechodził przez jezdnię w sposób prawidłowy. Teraz sprawcy potrącenia 10-latka poszukują policjanci i rodzina chłopca.

Poszukujemy świadków, może ktoś w tym rejonie jechał z kamerą w samochodzie i zarejestrował potencjalnego sprawcę wypadku. Niestety na obecną chwilę nie mamy żadnych informacji co do marki czy koloru samochodu” – pisze na Facebooku mama 10-latka.

Osoby, które mogą coś wiedzieć, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Opolu Lubelskim.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.