Potrącenie pieszych na Al. Spółdzielczości Pracy. Utrudnienia w ruchu

karetka pogotowie ratunkowe 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Uwaga kierowcy! Na Al. Spółdzielczości Pracy doszło do potrącenia dwojga ludzi, którzy przechodzili przez przejście dla pieszych. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 15 na Al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Techniczną, a wjazdem do restauracji McDonald’s doszło do potrącenia dwojga ludzi, którzy znajdowali się na przejściu dla pieszych. Oboje zostali przetransportowani do szpitala.

W wyniku potrącenia zablokowany jeden z pasów w kierunku centrum. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Wiadomo, że pojazdem kierował obywatel Ukrainy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.