Potrącenie kobiety na al. Piłsudskiego. Ulica zablokowana, objazdy komunikacji miejskiej

przód karetki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zablokowana ulica po potrąceniu kobiety w Lublinie. Pojazdy komunikacji miejskiej zostały skierowane na objazdy.

Potrącenie na al. Piłsudskiego

Do zdarzenia doszło w piątek (24.09) przed godz. 8 na al. Piłsudskiego w Lublinie. Na wysokości Targów Lublin doszło do potrącenia kobiety, która przechodziła przez przejścia dla pieszych.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jeden z kierowców zatrzymał się przed przejściem, by przepuścić pieszą, natomiast kierowca seata nie zauważył tego manewru i wjechał w przechodzącą przez pasy kobietę. Poszkodowana w poważnym stanie została przetransportowana do szpitala.

Aktualizacja: Potrącił 15-latkę na przejściu. 20-latek był pod wpływem środków odurzających

W związku z wypadkiem drogowym (potrącenie pieszego) przy al. Piłsudskiego pojazdy linii nr 11,20,30, 151 i 155 nie obsługują przystanków Targi Lublin 01 oraz 02. Pojazdy te zostały skierowane na objazd Alejami Zygmuntowskimi.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.