Potrącenie na przejściu na al. Tysiąclecia. Kierowca miał ponad 2,6 promila alkoholu. [WIDEO]

W poniedziałek o godzinie 11.27 pijany kierowca wjechał w osoby, które przechodziły na przejściu dla pieszych. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący audi miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Kierujący Audi a4 nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Na przejściu zostały potrącone trzy kobiety, które przechodziły na zielonym świetle. Dwie z nich z obrażeniami ciała zostały zabrane do szpitala. Samochód kierowany przez 32-lata z powiatu łukowskiego zatrzymał się kilkadziesiąt metrów od miejsca wypadku. Kierujący był pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad 2.5 promila alkoholu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku. Poszkodowane osoby to dwie kobiety w wieku 76 i 74lat.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.