Poszukuje ich policja. Napastnicy bili i kopali mężczyznę po całym ciele

pobicie lublin
Sprawcy pobicia młodego mężczyzny przy ul. Wallenroda | fot. KMP Lublin

Młody mężczyzna padł ofiarą pobicia. Sprawcy kopali i bili go po całym ciele. Ich wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło przy ul. Konrada Wallenroda w Lublinie i zostało zarejestrowane przez miejski monitoring. Na zabezpieczonym nagraniu widać dwóch napastników, którzy kopią pokrzywdzonego po całym ciele i szarpią się z nim.

Pierwszy z mężczyzn ubrany był w kaszkietówkę, koszulkę z krótkim rękawem z paskami koloru żółtego na ramionach oraz spodnie ciemne typu dres i sportowe buty. Drugi z mężczyzn ubrany był w ciemną bluzę i spodnie typu dżins koloru niebieskiego oraz buty sportowe.

Do tej pory policji nie udało się ustalić tożsamości agresywnych mężczyzn.

„Zwracamy się z apelem do osób, które ich rozpoznają o kontakt pod nr tel. 47 811 48 00 lub bezpośrednio z prowadzącym postępowanie pod nr 47 811 48 33. Informację można przekazać anonimowo” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

350 178057
Sprawcy pobicia młodego mężczyzny przy ul. Wallenroda | fot. KMP Lublin
350 178058
Sprawcy pobicia młodego mężczyzny przy ul. Wallenroda | fot. KMP Lublin

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Łebciuchy na wygrzewce. To raczej standardowe zachowanie zwierząt. Na takich powinni szczepionki testować

  2. Kamery monitoringu to mają obraz gorszy niż kamery vhs z lat 80. Nie rozumiem tego. Po ubraniu da się zidentyfikować, ale po twarzy nie, a to by bardzo ułatwiło prace policji.