Poszukiwany za kradzież z włamaniem listem gończym mężczyzna jest już za kratkami

IMG 20170524 140809 e1495629206948

Mężczyzna w wieku około 31 lat, skazany na ponad 3 lata więzienia za kradzież z włamaniem, schronił się w jednym z budynków przy ulicy Lubartowskiej. Gdy zauważył przybycie policji, próbował uciec przez okno na dach, jednak został szybko zatrzymany. Jego ujęcie było możliwe dzięki funkcjonariuszom VI komisariatu oraz specjalnej jednostki policji znanej jako lubelscy „łowcy głów”.

Ustalenie miejsca pobytu poszukiwanego

Ustaleniem miejsca pobytu skazanego 31-latka zajęli się policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz komisariatu VI. Okazało się, że ukrywa się w jednej z kamienic przy ul. Lubartowskiej. Przed zatrzymaniem próbował uciec przez okno na dach, jednak został szybko ujęty przez funkcjonariuszy.

Aresztowanie poszukiwanego ukrywającego się przed odbyciem kary
Poszukiwany mężczyzna w rękach policji

Skazany recydywista

Mężczyzna został wcześniej skazany na karę 1,5 roku więzienia za kradzież samochodu. Po opuszczeniu więzienia w 2022 roku ponownie popełnił przestępstwo, włamując się do stolarni, za co otrzymał karę ponad 3 lat pozbawienia wolności. Od tamtego czasu skutecznie ukrywał się przed organami ścigania, aż do teraz.

Ukrywał się w Lublinie przed policjantami
Mężczyzna skutecznie unikał odpowiedzialności karnej

Policja przypomina o możliwości przekazania informacji

Jeśli posiadasz jakieś istotne informacje dotyczące osób poszukiwanych za przestępstwa i unikających odpowiedzialności przed wymiarem sprawiedliwości, możesz je bezpośrednio przekazywać policjantom z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod numerem telefonu 798 003 676.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.