Poszukiwany siedmioma listami gończymi zatrzymany. Miał przy sobie amfetaminę

68 101168 g

Policjanci zatrzymali poszukiwanego siedmioma listami gończymi 26 letniego mężczyznę. Mieszkaniec Lublina ma do odbycia karę ponad 6 lat pozbawienia wolności m.in. za rozbój, kradzież oraz przestępstwa narkotykowe.

 

Mężczyzna poszukiwany był na podstawie 7 listów gończych oraz 7 nakazów w celu ustalenia miejsca pobytu. Sprawą zajęli się policjanci z zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie. Kryminalni ustalili, że 26 latek może przebywać w jednym z mieszkań w centrum Lublina. Wczoraj wieczorem doszło do jego zatrzymania.

 

Podczas przeszukania mieszkania policjanci odnaleźli w lodówce oraz w szafce kuchennej białą substancję. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że jest amfetamina. Łącznie zabezpieczono ponad kilogram tego narkotyku.

 

Mężczyzna wkrótce trafi do zakładu karnego. Jacek O. odpowie za przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości. Na swoim koncie ma m.in. rozbój, kradzież oraz przestępstwa narkotykowe. Ma do odbycia karę ponad 6 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo  usłyszy kolejne zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

68 101170 g

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.